Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička

Krátky opis
Zámerom projektu je zrealizovanými kultúrno - osvetovými a vzdelávacími aktivitami rozvíjať kvalitatívnu úroveň v oblasti tradičnej kultúry, voľnočasových aktivít, rozvoj zručností v oblasti tradičných remeselných techník a nových súčasných metód v oblasti remeselných zručností.
Fotogaléria
Názov podujatia
Misky a mydelničky - výroba úžitkovej keramiky

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
12.04.2023 - 26.04.2023

Popis projektu

Srdečne všetkých pozývame na aprílový kurz v dielni remesiel Gemersko-malohontského osvetového strediska!

Vrátime sa ku práci s hlinou, tentokrát sa zameriame na úžitkovú keramiku - spoločne si vytvoríme mydelničky a misky - ktorých doma nikdy nie je dosť...

Začíname v stredu poobede, prosím o prihlásenie! 

Obsah kurzu: modelovanie, tvarovanie, lepenie hliny, glazovanie, dvojitý výpal.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
11 788,00 €

Výška podpory:
9 000,00 €