Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podajme tradíciu následovníkom

Krátky opis
remeselný kurz-hrnčiarstvo
Fotogaléria
Názov podujatia
podajme tradíciu nasledovníkom/návrat k tradičným remeslám/hrnčiarstvo

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
15.04.2023 - 16.04.2023

Popis projektu

V rámci projektu Podajme tradíciu nasledovníkom v aktivite návrat k tradičným remeslám sme pre záujemcov začiatočníkov pripravili remeselný kurz - hrnčiarstvo  kde sa  oboznámia s technikou hrnčiarstva teoreticky a prakticky na hrnčiarskom kruhu a je možnosť aj modelovanie  rukou.

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
9 930,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €