Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii V.

Krátky opis
fotografický workshop amatérskych fotografov zameraný na dokumentárnu fotografiu a jej presah kde: Nitra lektor: Mgr. Jozef Peniak, PhD.
Fotogaléria
Názov podujatia
UMENIE PRE KAŽDÉHO – KRÁČAJÚCE MESTO

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
14.04.2023

Popis projektu

Príďte s lektorom fotografovať a zobraziť Nitru a jej špecifické verejné priestory trochu inak. Dokumentárny štýl môže mať vo výsledku presah s abstraktnou fotografiou mesta. Základom práce na workshope  bude nájsť trochu inakší pohľad na mesto, architektúru a ľudí v meste.

 

 Viac info na

https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-foto-a-film/622-umenie-pre-kazdeho-kracajuce-mesto/2023-04-14-15-00

" target="_blank">https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-foto-a-film/622-umenie-pre-kazdeho-kracajuce-mesto/2023-04-14-15-00">https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-foto-a-film/622-umenie-pre-kazdeho-kracajuce-mesto/2023-04-14-15-00

 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
25 490,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €