Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii V.

Krátky opis
Trojdňová remeselná tvorivá dielňa zameraná na obuvníctvo. Venovať sa budeme ručne šitej bosonohej obuvi. Kde: Krajské osvetové stredisko v Nitre Lektorka: Zuzana Ágová
Fotogaléria
Názov podujatia
KÚZLO ZAŚLÝCH ČIAS - TOPÁNOČKY

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
21.04.2023 - 23.04.2023

Popis projektu

Pozývame všetkých milovníkov remeselnej výroby do Krajského osvetového strediska v Nitre na trojdňovú remeselnú tvorivú dielňu, ktorá bude zameraná na oživenie remeselnej domácej výroby obuvi. Pod odborným vedením lektorky si budeme vyrábať bosonohú obuv ( barefoot).

Lektorka okrem prednášky poskytne praktické rady a individuálne konzultácie.

Bližšie informácie nájdete na https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla/629-kuzlo-zaslych-cias-topanocky/2023-04-21-13-00


Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
25 490,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €