Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Bubliny

Krátky opis
Videozáznam z predstavenia +- 2 m
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadelné predstavenie + - 2m bábkové divadlo

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
01.07.2022 - 14.08.2022

Popis projektu

Divadelné predstavenie, ktoré bolo súčasťou tábora, bolo zaznamenané vo videu a sprístupnené online na stránke Vimeo stránke Fotobežka o.z. ( ) a stalo sa prínosom v rámci prezentačných účelov GĽF, mesta Ružomberok a regiónu Liptov.

Názov prímateľa
Fotobežka o.z.

Celkový rozpočet:
3 190,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €