Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Bubliny

Krátky opis
Experimentálny audiozáznam v autorskom podaní detských účastníkov tábora pod lektorským vedením hudobného skladateľa Petra Machajdíka.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadelné predstavenie + - 2m bábkové divadlo s akustickou hudbou

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
01.07.2022 - 14.08.2022

Popis projektu

Súčasťou letného tábora bola spolupráca s hudobným skladateľom Petrom Machajdíkom, ktorý profesionálne viedol dve tvorivé dielne zamerané na komponovanie experimentálnej elektronickej hudby k projektu. Pod jeho vedením deti z letného tábora skomponovali hudobnú zložku k divadelnému predstaveniu +- 2 m, ktoré bolo dňa 8.7. 2022 prezentované v priestoroch Galérie Ľudovíta Fullu-SNG za prítomnosti verejného publika.  Na podujatie bola pozvaná verejnosť prostrednícvom soc. siete SNG a prostredníctvom plagátu vo formáte A3 zverejneného v meste Ružomberok.

Názov prímateľa
Fotobežka o.z.

Celkový rozpočet:
3 190,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €