Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kreatívne tvorenie III.

Krátky opis
Makro- workshop zameraný na rozvoj fotografickej fantázie a schopnosti kreatívneho myslenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Makro

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
20.04.2023

Popis projektu

Fotografický workshop Makro je zameraný na rozvoj fotografickej fantázie účastníkov, ktorí budú mať priestor pre využitie makro objektívu. Lektorom je Jozef Peniak.

Názov prímateľa
Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch - Regionális Művelődési Központ, Érsekújvár

Celkový rozpočet:
5 011,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €