Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Galéria hudby

Krátky opis
Galéria hudby je cyklus komorných koncertov zameraných na hlbšie spoznávanie vážnej hudby všetkých historických období a súčasnej hudby. Projekt vo svojom 13. ročníku chce kontinuálne nadviazať na úspešné predchádzajúce ročníky od roku 2006.
Fotogaléria
Názov podujatia
Galéria hudby

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
18.04.2018 - 16.05.2018

Popis projektu

GALÉRIA HUDBY
Cyklus komorných koncertov
13. ročník

 Koncertná sála Župného domu v Nitre / Nitrianska galéria


Program:

18. apríl 2018 o 19.00 hod.

Martin Adámek (SK/FR) – klarinet

Zuzana Biščáková – klavír

Nao Higano (JP/CZ) – soprán a. h.

Program: I. Szeghy, W. Lutoslawski, J. Kmiťová, H. Kulenty

* * *

16. máj 2018 o 19.00 hod.

Jakub Čižmarovič – klavír

Program: S. Prokofiev, R. Wagner/F. Liszt, J. Brahms, E. Suchoň, F. Liszt


Názov prímateľa
Nitrianska galéria

Celkový rozpočet:
4 638,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €