Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jazz Inspirations 2017, vol. 2

Krátky opis
Druhý ročník podujatia s medzinárodným presahom, na ktorom budú vystupovať hudobníci zo Slovenska, Poľska a Maďarska.
Fotogaléria
Názov podujatia
Jazz Inspirations 2017, vol. 2

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
22.09.2017 - 23.09.2017

Popis projektu

Druhý ročník podujatia, ktorého cieľom je ponúknuť  sériu vzdelávacích aktivít v oblasti jazzovej hudby, ktoré budú prebiehať pod vedením skúsených lektorov, aktívnych hudobníkov, významných teoretikov. V rámci dvojdňového podujatia sme pripravili v literárnej kaviarni Viola v Prešove worskhopy, odborné prednášky a popularizačné koncerty umelcov zo Slovenska, Poľska a Maďarska.

Názov prímateľa
Šušľavá mušľa

Celkový rozpočet:
1 985,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €