Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mesiac autorského čítania 2018, prezentácia slovenských autorov

Krátky opis
Prezentácia súčasnej slovenskej literatúry na najväčšom stredoeurópskom literárnom festivale.
Fotogaléria
Názov podujatia
MAČ 2018

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
15.06.2018 - 15.08.2018

Popis projektu

Na všetkých propagačných materiáloch festivalu bude umiestnené logo FPU a na vybratých aj slovne uvedené: "Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umeni

Názov prímateľa
IRON LIBRI s.r.o.

Celkový rozpočet:
15 000,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €