Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vladimír Kordoš, katalóg k výstave

Krátky opis
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch Vás pozývajú na vernisáž výstavy VLADIMÍR KORDOŠ vo štvrtok 30. marca 2023 o 17,00 h. Kurátorka: Daniela Čarná Výstava potrvá do 20. mája 2023.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pozvánka na vernisáž výstavy Vladimír Kordoš.

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
30.03.2023 - 20.05.2023

Popis projektu

Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch Vás pozývajú na vernisáž výstavy VLADIMÍR KORDOŠ vo štvrtok 30. marca 2023 o 17,00 h.

Kurátorka: Daniela Čarná

Výstava potrvá do 20. mája 2023.

Názov prímateľa
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch - Ernest Zmeták Művészeti Galéria, Érsekújvár

Celkový rozpočet:
3 410,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €