Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Umenie v kocke

Krátky opis
V programe Stretnutie s remeslom dávame príležitosť nahliadnuť do tajov remesla pod dohľadom skúsených majstrov. Tentoraz si vyskúšame zdobiť vajíčko drôtom s lektorkou Blaženou Krivákovou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Drôtované vajíčka

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
05.04.2023

Popis projektu

V remeselnej dielni POS si pod dohľadom skúsenej drotárky Blaženy Krivákovej zo Žiaru nad Hronom môžete pripraviť veľkonočné vajíčka. Začíname o 16.00, je nutné priniesť si 2 - 3 vajíčka. Účastnícky poplatok 5,- € sa platí na mieste.

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
19 410,00 €

Výška podpory:
13 500,00 €