Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity v Liptovskom kultúrnom stredisku

Krátky opis
Tvorivá dielňa pre dospelých s využitím tradičných výtvarno-technologických postupov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Od návrhu po objekt - REZERVOÁŽ

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.04.2023

Popis projektu

Vzdelávací workshop s odborným lektorom Mgr. art. Róbertom Močiliakom.

Kombinovaná technika využívajúca vzájomnú odpudivosť kresliarskych a maliarskych prostriedkov. Návrh kresby mastnými kresliacimi prostriedkami ako mastný, voskový, olejový pastel sa zrealizuje na papier, prípadne drevený povrch. Následne sa nanáša vodová, farebná vrstva, ktorá na základe odpudivého efektu /rezervovania/ vykontrastuje pôvodnú kresbu. Opätovným opakovaním celého procesu možno kresbu vrstviť a vytvárať ďalšie efekty.

Vložné 10,- €.


Aktivita projektu Vzdelávacie aktivity v Liptovskom kultúrnom stredisku.
Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
a je spolufinancovaný s podporou Žilinského samosprávneho kraja.


Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
36 720,00 €

Výška podpory:
23 500,00 €