Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-osvetové aktivity v okrese Veľký Krtíš

Krátky opis
Filmársky workshop pre mladých autorov z Banskobystrického kraja.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorím kade chodím

Miesto konania / kraj
Veľký Krtíš / Veľký Krtíš

Termín konania
15.04.2023 - 16.04.2023

Popis projektu

Tvorím kade chodím je filmársky workshop pre mladých zameraný na získanie nových zručností a skúseností pri tvorbe animácie a krátkeho hraného klipu.

Deti a mládež sa, pod vedením lektorov, aktívne zapoja do procesu tvorby scenára až k jeho finalizácii. Projekt je určený pre mládež ako aj študentov a mladých záujemcov o filmovú tvorbu. Jeho úlohou je zapojiť ich do tvorivej činnosti, podporiť záujem o film a zvládnutie filmárskych postupov. Výstupom z tvorivej dielne budú krátke autorské snímky a reklamy na zadanú tému. Témou tohto ročníka bude realizácia každého účastníka s názvom "Toto sme my." Toto je náš svet.“ Projekt nadväzuje na úspešné predchádzajúce ročníky a tradične vykazuje dobrú odozvu od účastníkov a záujem o realizované aktivity. Podujatie bude dvojdňové.

Názov prímateľa
Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
14 400,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €