Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tanečný kolotoč 2023

Krátky opis
Krajské kolo postupovej súťaže moderného a módneho tanca
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečný kolotoč 2023

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
27.03.2023

Popis projektu

Na konci mesiaca marec sa v Mestskej športovej hale v Nitre bude konať krajská súťaž Tanečný kolotoč, ktorej sa zúčastnia najlepší tanečníci regionálnych kôl rôznych vekových kategórií a rôznych súťažných tanečných disciplín.

Súťaž bude zahŕňať okrem prezentačno-súťažnej časti i vzdelávaciu časť v podobe vzdelávacieho workshopu a rozborového seminára, počas ktorého porota zhodnotí tanečné výkony jednotlivých tanečných súborov a určí víťazné choreografie, z ktorých najlepšie postúpia do celoštátnej postupovej prehliadky moderného tanca v Žiari nad Hronom.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
3 200,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €