Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítačka s písačkou XV.

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vyhlasujú regionálnu literárno-výtvarnú súťaž Čítačka s písačkou✍️.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čítačka s písačkou

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
16.03.2023 - 15.06.2023

Popis projektu
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vyhlasujú regionálnu literárno-výtvarnú súťaž Čítačka s písačkou✍️.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/270d.png">.
dir="auto" style="font-family: " segoe="" ui="" historic",="" "segoe="" ui",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" color:="" rgb(5,="" 5,="" 5);="" font-size:="" 15px;="" white-space:="" pre-wrap;"="">Do súťaže sa môžu zapojiť deti a mládež od 7 do 15 rokov.
Žáner, téma a technika prác je ľubovoľná. Hodnotí sa originalita a spracovanie témy.
Termín uzávierky literárnych a výtvarných prác je 15. jún 2023.
Podujatie z verejných zdrojov podporil .
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/270d.png">.
role="link" tabindex="0" style="color: var(--accent); cursor: pointer; margin: 0px; text-align: inherit; padding: 0px; outline: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; -webkit-tap-highlight-color: transparent; list-style: none; touch-action: manipulation; display: inline; font-family: inherit;">Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.
Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
3 900,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €