Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2023

Krátky opis
Kultúrne centrum Cooltajner uvádza iluzionisticko-divadelnú hru Nevidíte? No vidíte! Uskutoční sa 21.4.2023 o 19:00.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nevidíte? No vidíte!

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
21.04.2023

Popis projektu

Štyria kúzelníci, každý s osobitným štýlom, prepájajú mágiu s divadlom. Vaše zmysly podrobia skúške v hre s názvom Nevidíte? No vidíte!“. Predstavenie prináša nevšedný zážitok, aký dokáže zo všetkých umení sprostredkovať len mágia - pocit úžasu nad nemožným a fascinácia tajomstvom - a to navyše, zakomponovaná v divadelnom predstavení.


Účinkujú:

Lukáš Pék, Andrej Groll, Michal Ďurovič, Matej Rumanovič

Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.

Trvanie predstavenia: 60 minút

Vstupné: 5 eur, študenti a seniori 3 eurá

Toto podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
24 250,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €