Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

PUNKTÍK-festival detskej knihy 2023

Krátky opis
Festival Punktík je o spoznávaní kvalitnej detskej literatúry. Je o príbehoch, čítaní, stretnutiach s tvorcami detských kníh, autogramiádach, workshopoch, hudbe a divadle. Súčasťou festivalu je aj veľký trh vydavateľov detských kníh.
Fotogaléria
Názov podujatia
Festival Punktík 2023

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
21.04.2023 - 22.04.2022

Popis projektu
Festival Punktík je o spoznávaní kvalitnej detskej literatúry.
Je o príbehoch, čítaní, stretnutiach s tvorcami detských kníh, autogramiádach, workshopoch, hudbe a divadle.
Súčasťou festivalu je aj veľký trh vydavateľov detských kníh.
V sobotu 22. apríla sa stretneme na jeho šiestom pokračovaní. Radi by sme vás - deti, rodičov, starých rodičov, priateľov - pozvali, aby ste s nami vytvorili a zažili jeho neopakovateľnú atmosféru v postindustriálnom prostredí kultúrneho centra Tabačka Kulturfabrik v centre Košíc.
Názov prímateľa
Artforum Košice s.r.o.

Celkový rozpočet:
6 150,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €