Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítam – rozumiem – myslím – som 2. ročník

Krátky opis
beseda s autorom Petrom Šloserom
Fotogaléria
Názov podujatia
Kriminálne príbehy, hoaxy a dezinformácie

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
09.03.2023

Popis projektu

Pozývame Vás na besedu s bývalým plukovníkom z Prievidze, vlastným menom Peter Chudý, ktorý píše pod pseudonymom Peter Šloser. Vo svojich dielach odhaľuje tajomstvá zo zákulisia policajnej práce, bol jeden zo štyroch policajtov, ktorí stáli pri vzniku NAKA (Národná kriminálna agentúra). Dozviete sa o jeho kriminálych príbehoch a porozpráva aj o hoaxoch a dezinformáciách, ktoré sa dnes šíria po internete. Beseda sa uskutoční vo štvrtok 9. marca o 16:30 v Krajskej knižnici v Žiline. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Krajská knižnica v Žiline

Celkový rozpočet:
3 200,00 €

Výška podpory:
2 800,00 €