Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2023

Krátky opis
Pozývame vás na príjemné tvorivé popoludnie!
Fotogaléria
Názov podujatia
EKO tvorivá dielnička: vyradený textil

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
21.03.2023

Popis projektu
Príliš veľa starostí, príliš veľa a zároveň málo času stihnúť všetky povinnosti, všetky hmotné zabezpečenia pre chod našich rodín... Príliš veľa na nás stojí.... a príliš veľa času musíme venovať niečomu..., možno úplne inému ako chceme.
Prijmite pozvanie do EKO tvorivej dielničky, kde si z „príliš veľa“ dokážeme v príjemnej tvorivej atmosfére užiť pre seba a príliš veľa nahromadeného odpadového materiálu vlastnými rukami pod vedením lektorky zmeniť na niečo krásne či osožné. Pozvané sú deti do 6 rokov i dospelí v ich sprievode. Ukážeme si, ako je možné trochou trpezlivosti a šikovnosti vyrobiť krásne maličkosti z vyradeného textilu. Deti si v sprievode rodičov upletú podložky pod poháre alebo pod misku. Odvážnejší si môžu vyrobiť aj rohožku napríklad do kúpeľne 
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
26 000,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €