Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2023

Krátky opis
Pozývame na ďalšie odborné školenie!
Fotogaléria
Názov podujatia
Odborné školenie: ako dobre ozvučiť koncert?

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
11.03.2023

Popis projektu
Tentoraz sa podrobne pozrieme na „zvukarinu“. Od zapojenia techniky, nastavenie hlasitosti až o samotné ozvučenie koncertu, divadelného predstavenia či iného podujatia s hudobnou produkciou. 6 hodinovým školením nás bude sprevádzať náš dlhoročný zvukový technik Rudolf Kořínek. Vidíme sa v podkroví Župného domu.
Vstupné 10€/Neziskový sektor a príspevkové organizácie majú 6 hodinové školenie zdarma.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
26 000,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €