Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poetika v ženskom šate

Krátky opis
Poetika v ženskom šate je novozaložená hudobná prehliadka vo VIOLE, ktorej zámerom je predstaviť súčasné podoby ženskej vokálnej poetiky,prezentované cez žánrovo rôznorodé prístupy a koncepcie. Cieľom cyklu je dať priestor interpretkám slovanského pôvodu, ktoré je možné považovať za výrazné zjavy súčasnej klubovej scény. Ide o umelecké podujatie, ktorého ambíciou je prezentovať domácu autorskú scénu a zároveň predstaviť zahraničné hudobné zoskupenia (jazz, folk, etno, worldmusic, šansón).
Fotogaléria
Názov podujatia
Večer s Annou Gadt

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
24.09.2017

Popis projektu

Cyklus otvára koncert výraznej speváckej osobnosti poľského džezu Anny Gadt. Predstaví spolu s akordeonistom Zbigniewom Chojnackim a perkusionistom Krzystofom Gadziukom svoj najnovší projekt Renaissance.

Názov prímateľa
Šušľavá mušľa

Celkový rozpočet:
7 545,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €