Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kreatívne tvorenie III.

Krátky opis
teoretický a praktický workshop, ktorého cieľom je priblížiť účastníkom umenie bábkoherectva a zoznámiť sa nielen s tvorbou, ale aj ako postupovať pri práci s bábkami. Výstupom bude výstava ručne vyrobených bábok
Fotogaléria
Názov podujatia
Kým bábky žijú

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
31.03.2023 - 12.04.2023

Popis projektu

Teoretický a praktický workshop, ktorého cieľom je priblížiť účastníkom umenie bábkoherectva a zoznámiť sa nielen s tvorbou, ale aj ako postupovať pri práci s bábkami. Výstupom bude výstava ručne vyrobených bábok v Regionálnom osvetovom stredisku v Nových Zámkoch.


Názov prímateľa
Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch - Regionális Művelődési Központ, Érsekújvár

Celkový rozpočet:
5 011,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €