Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2023

Krátky opis
Pozývame Vás na prvý koncert v roku 2023 v Kultúrnom Centre Cooltajner. Hudobným hosťom bude známy súčasný experimentálny umelec Miroslav Tóth, ktorému bude vizuálny doprovod robiť Lucia Mlynčeková. Spolu tvoria projekt Predskokan Otrok a v Považskej Bystrici predstavia svoj najnovší album Stavoprojekt. Môžete sa tešiť na audio-vizuálny zážitok, ktorý poteší, aj oči, aj uši. Tešíme sa na Vašu návštevu. Tím Cooltajner Tento projekt bol podporený z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Predskokan Otrok // audio-video koncert v KC Cooltajner/Koridor

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
10.03.2023

Popis projektu

PRIPRAVUJETE SA NA KONCERTY?

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
24 250,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €