Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítačka s písačkou XV.

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj pozývajú na prezentáciu knižnej novinky regionálnej autorky Oľgy Švedovej – Rozprávky z lesa. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda so spisovateľkou Oľgou Švedovou

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
09.03.2023

Popis projektu

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj pozývajú na prezentáciu knižnej novinky regionálnej autorky Oľgy Švedovej – Rozprávky z lesa. 

Beseda sa uskutoční 9.3.2023 o 10.00 hod. v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
3 900,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €