Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica - záhrada poznania a porozumenia

Krátky opis
V rámci preventívneho projektu našej knižnice Trendy senior pozývame návštevníčky a návštevníkov knižnice (a nielen tých skôr narodených) na nový cyklus preventívnych prednášok, ktorý Policajný zbor SR pripravil v rámci svojho projektu Dôveruj, ale preveruj. Prednášku pod názvom Podvody páchané na senioroch si vypočujete od Silvie Bokorovej z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.
Fotogaléria
Názov podujatia
Podvody páchané na senioroch

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
08.03.2023

Popis projektu

Prednáška sa koná o 10.00 v záhradnej čitárni.

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
9 000,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €