Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica - záhrada poznania a porozumenia

Krátky opis
Prvým podujatím Týždňa slovenských knižníc v Trnavskom samosprávnom kraji bude beseda stredoškolákov s obľúbeným slovenským spisovateľom Viliamom Klimáčkom. Rozhovor povedie redaktor RTVS Martin Jurčo, erudovaný a odborne zdatný moderátor. Gymnazisti aj široká verejnosť sa už teraz môžu tešiť na odpovede dramatika, básnika, prozaika, režiséra a herca divadla GUnaGU Viliama Klimáčka, ktoré určite nebudú nudné.
Fotogaléria
Názov podujatia
Od divadla ku knihe

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
06.03.2023

Popis projektu

Podujatie sa koná v čitárni o 10.15 hod.

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
9 000,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €