Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna jar Ondreja Čiliaka 2023

Krátky opis
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi od 1. marca 2023 vyhlasuje 20. ročník celoštátnej literárnej súťaže Literárna jar Ondreja Čiliaka. Téma a žáner súťažných prác sú ľubovoľné. Uzávierka súťaže je 14. apríla 2023.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárna jar Ondreja Čiliaka

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
01.03.2023 - 16.06.2023

Popis projektu

Hornonitrianska knižnica v Prievidzi od 1. marca 2023 vyhlasuje 20. ročník celoštátnej literárnej súťaže Literárna jar Ondreja Čiliaka. Téma a žáner súťažných prác sú ľubovoľné. Autori sa môžu zapojiť v štyroch vekových kategóriách. Uzávierka súťaže bude 14. apríla 2023.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €