Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Svet ukrytý v náučných knihách

Krátky opis
Počas týždňa slovenských knižníc sme pripravili besedu so slovenskou spisovateľkou Michaelou Ellou Hajdukovou. Náš hosť nám predstaví bližšie svoju tvorbu a dozvieme sa aj to, či pri písaní svojich kníh využíva znalosti a inšpirácie z odborných publikácii. Stretnutie sa uskutoční 8. marca 2023 o 12.00 hod. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Michaelou Hajdukovou

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
08.03.2023

Popis projektu

Počas týždňa slovenských knižníc Hornonitrianska knižnica v Prievidzi pripravila besedu so slovenskou spisovateľkou Michaelou Ellou Hajdukovou.  Náš hosť bližšie predstaví svoju tvorbu a dozvieme sa aj to, či pri písaní svojich kníh využíva znalosti a inšpirácie z odborných publikácii. Stretnutie sa uskutoční 8. marca 2023 o 12.00 hod.na Záhradníckej ul. 21. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €