Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

20 rokov čítame s Osmijankom - pridaj sa aj ty! - Osmijankova literárna záhrada

Krátky opis
Celoslovenská čitateľská súťaž a putovná výstava rozvíja čitateľské zručnosti detí mladšieho školského veku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Semienka v Osmijankovej literárnej záhrade

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
09.03.2023 - 10.03.2023

Popis projektu

Literárne lekcie s umeleckým programom pre všetky ročníky na 1. stupni ZŠ maj za cieľ podporiť čitateľské návyky žiakov prostredníctvom kreatívnej literárnej hry s využitím divadelných, výtvarných i pohybových prvkov s cieľom podporiť emocionálno-sociálne zdroje detí. Zároveň si hravým spôsobom pripomenieme 100. výročie narodenia Kristy Bendovej ako i narodenie jej adoptívneho syna  - rozprávkového hrdinu Osmijanka.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
18 300,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €