Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna čitáreň

Krátky opis
Literárna čitáreň zameraná na súčasných slovenských autorov, ale aj regionálnych autorov prostredníctvom osobného stretnutia v Okresnej knižnici Dávida Gutgesela v Bardejove.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prezentácia knihy regionálneho autora Jána Račka „Pod modrým majákom“

Miesto konania / kraj
Bardejov / Bardejov

Termín konania
07.03.2023

Popis projektu

Zámerom projektu Literárna čitáreň je realizácia kultúrnych podujatí, prednášok, besied, prostredníctvom ktorých je zvyšovať záujem o literatúru, čítanie, poskytnúť     prehľad   o dianí na slovenskej literárnej scéne, a tým  formovať vzťah k literatúre a k čítaniu. Hlavnou náplňou projektových aktivít je pripravovanie podujatí so známymi       a začínajúcimi slovenskými autormi, ale  aj s regionálnymi autormi a významnými osobnosťami z nášho regiónu.

 

Názov prímateľa
Okresná knižnica Dávida Gutgesela

Celkový rozpočet:
2 225,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €