Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Brána príbehov dokorán

Krátky opis
Interaktívne divadelné predstavenie, inscenované čítanie
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárna záhrada

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
06.03.2023

Popis projektu

Interaktívnym predstavením, inscenovaným čítaním n.o. Osmijanko chceme osloviť detských čitateľov, aktívne ich zapojiť do deja, ukázať im aj inú, nielen knižnú formu prezentácie príbehov a rozprávok a tým poukázať aj na spojitosť literatúry s inými umeleckými odvetviami. 

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €