Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte s nami do knižnice

Krátky opis
Harmonogram podujatí v rámci projektu Poďte s nami do knižnice
Fotogaléria
Názov podujatia
Poďte s nami do knižnice

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
01.02.2023 - 31.12.2023

Popis projektu

Našim zámerom je prostredníctvom besied so spisovateľmi, prednášok, stretnutí so zaujímavými osobnosťami, odborníkmi v rôznych oblastiach umeleckého, spoločenského a verejného života prezentovať knižnicu ako centrum spoločenského a komunitného života pre všetky vekové kategórie.

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
2 280,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €