Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme

Krátky opis
Čítame je program na podporu literatúry a čítania
Fotogaléria
Názov podujatia
Zoznámte sa, strom!

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
21.03.2023

Popis projektu

O pomalom živote stromov príde do čitárne Malokarpatskej knižnice v Pezinku na Holubyho 5 porozprávať arboristka Eva Lalinská. Otázky kladie Veronika Šikulová.

Vstup je voľný.

Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
5 100,00 €

Výška podpory:
4 300,00 €