Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihe

Krátky opis
Interaktívna, pútavá beseda a prezentácia vedeckého publicistu Dušana Valenta
Fotogaléria
Názov podujatia
Veda pre malých aj veľkých - beseda s Dušanom Valentom

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
07.03.2023

Popis projektu

Interaktívna, pútavá beseda a prednáška vyštudovaného prírodovedca Dušana Valenta. Prednášajúci pracuje ako vedecký publicita a má dlhoročné skúsenosti so vzdelávacími aktivitami. Tentokrát sa zamerariava na tému vedy v našich každodenných životoch. Beseda je určená pre žiakov II. stupňa základných škôl.

Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
5 050,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €