Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna čitáreň

Krátky opis
Literárna čitáreň zameraná na súčasných slovenských autorov prostredníctvom osobného stretnutia v Okresnej knižnici Dávida Gutgesela v Bardejove.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ondrej Kalamár, beseda a film o Jozefovi Urbanovi, autorovi kultovej piesne skupiny Elán.

Miesto konania / kraj
Bardejov / Bardejov

Termín konania
01.03.2023

Popis projektu

Literárna čitáreň je projekt, ktorý má cyklický charakter prezentácie. Zámerom a cieľom projektu je venovať pozornosť súčasným slovenským autorom, ale aj začínajúcim autorom prostredníctvom osobného stretnutia, a tak  priblížiť  tvorbu čitateľskej  verejnosti. Každá beseda a stretnutie s autormi spája čitateľov  s ich tvorbou, prináša  vnútorné obohatenie a podporí autorov v ďalšej tvorivej činnosti.

Názov prímateľa
Okresná knižnica Dávida Gutgesela

Celkový rozpočet:
2 225,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €