Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte s nami do knižnice

Krátky opis
Workshop s umelkyňou, s ktorou si vytvoríte svoju vlastnú mandalu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vytvor si svoju mandalu

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
07.03.2023

Popis projektu

Workshop s umelkyňou Katarínou Sokolovou, s ktorou si vytvoríte svoju vlastnú mandalu. Vzor mandaly nie je náhodný, jej tvar určuje dátum narodenia človeka. Cieľom je poskytnúť návštevníkom nádherný pocit vypnúť mozog a sústrediť sa len na farby, formy, tóny a tak si vytvoriť mandalu.

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
2 280,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €