Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica - záhrada poznania a porozumenia

Krátky opis
Stretnutie detí so spisovateľkou a vydavateľkou Danušou Dragulovou-Faktorovou a právnikom Dávidom Faktorom
Fotogaléria
Názov podujatia
Čo sa hodí do prírody

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
08.02.2023

Popis projektu

So spisovateľkou a vydavateľkou Danušou Dragulovou-Faktorovou a právnikom Dávidom Faktorom sa pokúsime podporiť ekologické myslenie detí. Virtuálne sa prejdeme po okolí a zájdeme aj na prechádzku do prírody. Možno zistíme, čo všetko aj my dokážeme urobiť pre prostredie, v ktorom žijeme a aké sú naše práva a povinnosti týkajúce sa životného prostredia. V rámci projektu Podpora ekologického myslenia detí. 

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
9 000,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €