Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica - záhrada poznania a porozumenia

Krátky opis
Stretnutie deti so spisovateľkou Kristínou Mišovičovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Decká z mesta sa (ne)vedia biť

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
16.01.2023

Popis projektu

Sympatická autorka kníh pre dospelých aj pre deti Kristína Mišovičová príde do našej knižnice predstaviť ďalšiu novú knihu. Poznáme ju aj ako autorku fantasy knižky (Nathaniel, posledný potomok druidov), ale tentokrát bude rozprávať o svojej superskej knižke DECKÁ Z MESTA SA NE(VEDIA) BIŤ, ktorá zaujme a zaručene pobaví i tých, pre ktorých bolo doteraz čítanie strašiakom. 

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
9 000,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €