Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajina kníh

Krátky opis
V rámci projektu Krajina kníh pozývame na stretnutia s čitateľmi autorov, ilustrátorov a vydavateľov slovenských kníh pre deti a mládež. Vo februári nás navštívi autorka náučných kníh pre deti o Slovensku a vydavateľka Lenka Šingovská.
Fotogaléria
Názov podujatia
V Krajine kníh s Lenkou Šingovskou

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
21.02.2023

Popis projektu

Vo februári vás pozývame na stretnutie s vydavateľkou a autorkou Lenkou Šingovskou, ktorá deťom predstaví knihy z projektu Slovensko - Krajina plná tajomstiev. Beseda sa uskutoční 21. februára o 9.00 hod a 10.30 hod. v detskom oddelení Knižnice Jána Henkela v Levoči.
Podujatie je určené určené pre 2. až 4. ročník ZŠ.

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 900,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €