Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Besedy, prednášky, tvorivé dielne a medzigeneračné stretnutia...

Krátky opis
Prednáška a beseda s etnologičkou Mgr. Katarínou Nádaskou, PhD sa uskutoční dňa 20.2.2023 v Knižnici Palárikovo v Dome kultúry so začiatkom o 16.00 hod. Srdečne Vás všetkých pozývame na podujatie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fašiangy šialené Mgr. K. Nádaská, PhD

Miesto konania / kraj
Palárikovo / Nové Zámky

Termín konania
20.02.2023

Popis projektu

Knižnica zahajuje podujatia z projektu Besedy, prednášky, tvorivé dielne a medzigeneračné stretnutia...Každý mesiac sa uskutoční iné podujatie, na inú tému. Pravidelne Vás budeme informovať a pozývať. Podujatia z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Obec Palárikovo

Celkový rozpočet:
2 450,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €