Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď sa začítame 5

Krátky opis
Literárny večer: Najpredávanejšie knihy za rok 2022
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárny večer

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
23.02.2023

Popis projektu

Začiatkom každého roka sa obvykle pozeráme na knižnú produkciu roka minulého. Preto sa februárový literárny večer bude niesť v znamení tých naj - najpredávanejších kníh z vybraných vydavateľstiev v roku 2022. Oslovili sme skôr vydavateľstva menšie, ktoré sú často špecializované a zaujímalo nás, ktorým ich knihám sa na slovenskom knižnom trhu darilo. Ak to zaujíma aj vás, zastavte sa.
Pripravený bude i kvíz s kvalitnou knižnou cenou pre víťaza.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 470,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €