Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Sedem krás s...

Krátky opis
26. januára sa Daniela Kapitáňová rozprávala s divadelnou a filmovou herečkou Évou Bandor. Bandor bola prvá herečka zo Slovenska, ktorú pozvali na filmový festival v Cannes.
Fotogaléria
Názov podujatia
Sedem krás s Évou Bandor

Miesto konania / kraj
Komárno / Komárno

Termín konania
26.01.2023

Popis projektu

Daniela Kapitáňová sa tentokrát rozprávala s divadelnou a filmovou herečkou Évou Bandor. Bandor bola prvá herečka zo Slovenska, ktorú pozvali na filmový festival v Cannes.

Názov prímateľa
Knižnica Józsefa Szinnyeiho v Komárne

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €