Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prepni na Revúcu

Krátky opis
Vyhlásenie výsledkov súťaže v tvorbe komiksov a vernisáž ich výstavy
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie po rokoch (Daxnera a Francisciho)

Miesto konania / kraj
Revúca / Revúca

Termín konania
03.02.2023 - 17.03.2023

Popis projektu

Vyhlásenie výsledkov súťaže v tvorbe komiksov a vernisáž ich výstavy, otvorenie výstavy víťazných prác bude sprevádzať inscenované stretnutie Daxnera a Francisciho. Putovná výstava potrvá v Revúcej do 24. februára 2023 a v Tisovci do 17. marca 2023, odkiaľ sa presunie do Hnúšte.

Názov prímateľa
Mesto Revúca

Celkový rozpočet:
311 910,00 €

Výška podpory:
237 618,00 €