Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ČAROVNÁ STUDNIČKA

Krátky opis
27.1.2023, Dom kultúrry v Revúcej od 15:30 Škola tanca s lektormi Agátou Krausovou a Slavomírom Ondejkom. Vyučovať sa budú tance z Rejdovej Čardáš, Palicový a ženské kolesá. Účastnícky poplatok je 2,00 €. Prihlášky na: folklorgmos@rsnet.sk, alebo na t.č. 0904875369. Tvorivá dielňa sa realizuje v rámci projektu Čarovná studnička, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čarovná studnička

Miesto konania / kraj
Revúca / Revúca

Termín konania
27.01.2023

Popis projektu

Gemersko - malohontské osvetové stredisko - kultúrna inštitúcia Banskobystrického samosprávneho kraja pozývajú 27.1.2023 do Kultúrneho domu v Revúcej od 15:30 na tanečnú dielňu s lektormi Agátou Krausovou a Slavomírom Ondejkom. Vyučovať sa budú tance z Rejdovej Čardáš, Palicový a ženské kolesá. Účastnícky poplatok je 2,00 €. Prihlášky na: folklorgmos@rsnet.sk, alebo na t.č. 0904875369.
Tvorivá dielňa sa realizuje v rámci projektu Čarovná studnička, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
8 412,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €