Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Umenie v kocke

Krátky opis
Pozývame vás na podujatie Pri muzike z Hrochote. Dňa 3. 2. 2023 sa v Kultúrnom dome v Korytárkach budeme učiť piesne, tanečné motívy a tiež základné štýlotvorné hudobné znaky hrochotskej muziky. Lektormi budú Ján Michálik a Katarína Galbičková, Michal Zelinka a Andrea Jágerová. Napokon si budete môcť rozkázať pri Ľudovej hudbe Paľáčovci z Hrochote. Tešíme sa na stretnutie s Vami. Podujatie z verejných zdrojov podporil FPU.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pri muzike z Hrochote

Miesto konania / kraj
Korytárky / Detva

Termín konania
03.02.2023

Popis projektu

Metodické stretnutie nielen pre členov folklórnych kolektívov.

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
19 410,00 €

Výška podpory:
13 500,00 €