Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Sedem krás s...

Krátky opis
Vo štvrtok 8. decembra sa v našej knižnici stretol s divákmi šansonier a herec Igor Šebo a moderátorka Daniela Kapitáňová, pri pokračovaní cyklu Sedem krás.
Fotogaléria
Názov podujatia
Sedem krás s Igorom Šebom

Miesto konania / kraj
Komárno / Komárno

Termín konania
08.12.2022

Popis projektu

Vo štvrtok 8. decembra sa v našej knižnici stretol s divákmi šansonier a herec Igor Šebo a moderátorka Daniela Kapitáňová, pri pokračovaní cyklu Sedem krás.

Ku krásam, o ktorých hovoril, patrili náhody, vďaka ktorým mohol spolupracovať s takými osobnosťami ako boli Miroslav Horníček a Jiří Suchý; knihy, ľudský hlas a spev a dokonca aj jeho dvaja kocúrí. (Mimoriadne pobavila historka o tom, ako k nim volal mačacieho psychológa).
Atmosféra bola vynikajúca a Igor Šebo sa predstavil ako skvelý rozprávač.


Názov prímateľa
Knižnica Józsefa Szinnyeiho v Komárne

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €