Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Sedem krás s...

Krátky opis
Prvé stretnutie v rámci cyklu Sedem krás s Oľgou Fldekovou (o tom, čo náš hosť pokladá v živote za skutočne krásne).
Fotogaléria
Názov podujatia
Sedem krás s Oľgou Feldekovou

Miesto konania / kraj
Komárno / Komárno

Termín konania
24.11.2022

Popis projektu


Prvé stretnutie v rámci cyklu Sedem krás (o tom, čo náš hosť pokladá v živote za skutočne krásne).
Pozvanie prijala skvelá Oľga Feldeková, ktorá opäť dokázala, že je nielen skvelou glosátorkou, rozprávačkou, ale aj neobyčajným človekom.
Moderovala Daniela Kapitáňová a radosť mal každý, kto prišiel.
V besedách budeme pokračovať v decembri.


Názov prímateľa
Knižnica Józsefa Szinnyeiho v Komárne

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €