Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prepni na Revúcu

Krátky opis
Plagátová výstava a tri workshopy
Fotogaléria
Názov podujatia
DATAMAZE

Miesto konania / kraj
Revúca / Revúca

Termín konania
23.01.2023 - 24.01.2023

Popis projektu

Sociálne siete a internet menia spôsob, akým vnímame a reagujeme na informácie. Ktoré sú tradičné a ktoré nové taktiky, ktoré ovplyvňujú naše správanie a jednanie na internete? A akú rolu v celom tomto procese zohrávame my, užívatelia a spotrebitelia služieb a informácií? Prostredníctvom plagátovej výstavy a troch workshopov budete mať možnosť sa dozvedieť viac nielen o syntetickej alebo tzv. deep-fake budúcnosti v ktorej bude ešte náročnejšie dôverovať našim zmyslom a zdravému rozumu. Takisto sa spoločne zamyslíme nad tým, ako nás ovplyvňuje mobilný telefón a prečo na ňom trávime toľko času.

Viac informácií o programe podujatia môžete nájsť na našej webovej stránke Prepni na Revúcu v časti "Program" tu: https://prepninarevucu.sk/program/?fbclid=IwAR2bxXIn00X3P0L2jLsrrju1MzDNa1CbDesWxJAdud7u8BlgfseQUJkd2gw" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank">https://prepninarevucu.sk/program/?fbclid=IwAR2bxXIn00X3P0L2jLsrrju1MzDNa1CbDesWxJAdud7u8BlgfseQUJkd2gw" Prihlasovanie na workshopy prebieha na e-mailovej adrese info@litterra.sk. Účasť na workshopoch je spoplatnená sumou 1 €.Názov prímateľa
Mesto Revúca

Celkový rozpočet:
300 000,00 €

Výška podpory:
237 618,00 €