Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Edícia Womanpress

Krátky opis
Medzinárodný knižný festival, Budapešť
Fotogaléria
Názov podujatia
Medzinárodný knižný festival, Budapešt, Beseda o preklade knihy Vandy Rozenbergovej,

Miesto konania
Maďarsko

Termín konania
29.09.2022 - 02.10.2022

Popis projektu


V septembri 2022 sme sa zúčastnili v rámci čestného hosťovania Slovenskej republiky na Medzinárodnom knižnom festivale v Budapešti 10 prekladmi slovenských autoriek, a jedným z nich bol práve preklad knihy Vandy Rozenbergovej (prekladateľka Bianka Boda).

Autorka bola odcestovaná, ale prekladateľka sa zúčastnila besedy o knihe dňa ...... na festivale


Názov prímateľa
Občianske združenie Phoenix - Phoenix Polgári Társulás

Celkový rozpočet:
15 694,00 €

Výška podpory:
8 500,00 €